La dolce vita in Portofino

Справжній рай на землі, куточок світового гламуру, фешенебельний курорт – саме таким ми знаємо невеличке за розміром, однак велике за значимістю та славою містечко Портофіно.

Одне із найгарніших та найдорожчих італійських містечок є частиною Італійської Рив’єри та знаходиться на середземноморському узбережжі поблизу Генуї. Місто, засноване ще давніми римлянами, спочатку називалось Портус Дельфіні (Порт дельфінів) через велику кількість цих ссавців, що плавали у заливі. Впритул до XIX століття Портофіно було звичайним рибальським селищем. Однак згодом європейська аристократія, а потім і американські «зірки» облюбували це місце і відтоді почалась нова – сучасна історія Портофіно, яке відоме на весь світ.

Сьогодні Портофіно – це улюблене місце відпочинку як туристів, так і італійців. Сюди щороку з’їжджаються відомі політики, діячі культури та зірки шоу-бізнесу. Це місто приваблює до себе туристів своїм чудовим м’яким та теплим кліматом. Неймовірно чиста вода та білосніжні піщані пляжі не залишать байдужим нікого. Недаремно Портофіно неодноразово отримував престижу нагороду «Голубий прапор» за чистоту морської води та прекрасні пляжі.

Усі, хто бодай раз завітав до Портофіно, обов’язково прагнуть потрапити до Національного Парку та прогулятись по цьому заповіднику, в якому росте велика кількість різноманітних рослин та живуть різні птахи та тварини.

Однак Портофіно – це не тільки пляжі та вода. Не залишає байдужим і давня оригінальна архітектура міста, а також спокійна та казкова атмосфера, що панує в ньому.

«Оселя тиші» – саме так називають головну площу Портофіно П’яцетту, яка захована в ущелині між горами. Саме звідси туристи полюбляють милуватись запаморочливими пейзажами моря.

Однією з найдавніших та найцікавіших пам’яток звичайно ж є замок Кастелло Браун, що збудована на місці старовинної фортеці на березі затоки Тігулло.

Цікавими релігійними пам’ятками Портофіно є церква Сан-Мартіно XII століття, храм Сан-Джорджіо з того ж століття, готична каплиця Санта Марія Ассунта та бенедиктинське абатство Сан Фруттуозо, потрапити до якого можна лише з моря або по складній гірській стежці.

Унікальною пам’яткою Портофіно є 2,5 метрова статуя «Христос з Безодні», яка встановлена в бухті Сан-Фруттуозо у 1954 році на глибині 17 метрів. Скульптуру встановили з метою захисту дайверів та рибаків.

Вам нужно войти чтобы отправить комментарий.