Льорет-де-Мар

Містечко Льорет-де-Мар – найбільш відвідуваний курорт Коста Брава.

Чудова природа, м’який клімат, чисте море, чудові пляжі – кожен знайде тут все, що необхідно для відпочинку. Для молодих веселих компаній – активні розваги і клуби, для закоханих пар – романтичні бухти і мальовничі скелі, для сімей з дітьми – піщані пляжі та бірюзова водичка, для туристів старшого віку – релакс та близькість до культурних пам’яток Каталонії.

Сади Святої Клотільди — оазис зелені, краси пейзажів та спокою.

Церква Сан Рома. Спочатку церква Сан Рома служила притулком з товстими стінами і бійницями, надійно захищали від ворожих набігів з моря. У наступні століття Сан Рома неодноразово перебудовувалася: до готичного стилю додавалися елементи ренесансу, модерну, а також ісламської і візантійської архітектури.
Сучасний вигляд церкви Сан Рома швидше нагадує казковий будиночок, прикрашений різнобарвною мозаїкою. Усередині церква Сан Рома ще ефектніша.
У церковному садку, в тіні розлогих дерев, панує заспокійлива тиша, і працюють кілька ресторанів, де можна перекусити.

Один комментарий

Адмін
18.02.2020
Встигніть замовити автобусний відпочинково-екскурсійний тур «Ола, Коста Брава!», доки ще є місця! 13 днів тур, виїзд 27.08.18, 7 ночей в Льореті з дворазовим харчуванням. Дорогою відвідаємо Мюнхен, Ніццу, Верону та Трієст. Діє акція «Лише для Друзів!» - 30 євро знижки за лайк нашої фейсбук-сторінки. Більше інформації про тур https://vigtour.com.ua/ua/tours/ola-kosta-brava-2/ Дзвоніть: (067) 800-5787, (099 або 073) 500-5787, пишіть: [email protected]

Вам нужно войти чтобы отправить комментарий.