Дитячі групи

Бонусна програма для Організатора дитячих туристичних груп.

Організатор дитячих туристичних груп – це супроводжуючий групу представник від замовника, який прийняв на себе зобов’язання по супроводу дитячої (студентської) туристичної групи. Організація шкільної групи в турі накладає на Організатора ряд строгих зобов’язань по роботі і контролю над дітьми протягом туру. Всі умови вказані в «Договорі на супровід дитячої туристичної групи». Договір підписується при оформленні туру в туристичному агентстві, яке виступає Замовником, у двох примірниках. Один примірник підписаного договору передається в офіс нашої компанії разом з пакетом документів.

Вартість турів для дитячих туристичних груп прораховується окремо для кожного туру.


10+1

Організатор НЕ СПЛАЧУЄ вартість путівки, в яку їде з групою.

Організатор НЕ СПЛАЧУЄ вартість додаткових екскурсій в турі при умові, що ВСІ учасники групи замовили та оплатили ці екскурсії до/або підчас туру (не поширюється на вхідні квитки).

Організатор НЕ СПЛАЧУЄ вартість додаткового харчування в турі при умові, що ВСІ учасники групи замовили та оплатили послугу додаткового харчування разом із замовленням туру.

Організатор ОТРИМУЄ для користування протягом туру роумінгову сім-карту з безкоштовними вхідними дзвінками та балансом 5$.

Обов’язкова умова – замовлення та оплата мінімум 2 додаткових екскурсій разом із замовленням туру.


Гарантійний депозит.

Підчас подорожі шкільних та студентських туристичних груп бувають ситуації, коли відбувається псування  майна готелів або транспортного засобу. На початку туру Організатор зобов’язаний зібрати з кожного члена своєї групи так званий «Гарантійний депозит» у розмірі 15 євро. Гарантійний депозит зберігається в Керівника групи – представника туроператора до завершення туру для покриття можливої заподіяної шкоди. Якщо сума збитків перевищуватиме суму депозиту, тоді ситуація обговорюватиметься між Туроператором та Замовником. Якщо збиток заподіяно не було, Гарантійний депозит повертається туристам в кінці туру.

Ми готові організувати для Вас індивідуально підібрані тури з врахуванням усіх побажань, в тому числі в зручні для Вас дати та з виїздом із зручного для Вас міста.