Загальна інформація

Баварські ескізи

Тривалість: 7 днів. 1 нічний переїзд.
Маршрут: Львів – Мукачево – Мюнхен (3 ночі)  Ліндергоф – Нойшванштайн – Зальцбург – Прага – Львів
Дати виїздів: 10.06.2019, 08.07.2019, 12.08.2019, 09.09.2019, 14.10.2019, 11.11.2019, 09.12.2019

Мукачево, Мюнхен, Прага в ціні туру!

Можливість відвідати Долину Красунь, замки Ліндергоф і Нойшванштайн, Зальцбург, Зальцкаммергут

Можливість приєднатись в Чопі в другий день туру!


Програма туру


День 1

8:00 Виїзд зі Львова. Переїзд до Мукачево.

Мукачево – затишне місто над Латорицею, яке поєднує у собі середньовічну таємничість та різноманіття культур, екзотику та традиції. Тут збережений архітектурний спадок Австро-Угорщини та витає дух Габсбургів. Міська ратуша зі своїм сторічним годинником, каплиця Святого Йосипа XIV століття, білий палац князів Ракоці. У Мукачеві розташована одна з найдавніших українських фортець: замок “Паланок” (вх.квиток 40/20 грн). Середньовічні мури приховують безліч загадок і таємниць. Літописи не зберегли точної дати заснування замку “Паланок”. Єдине, що можуть сказати вчені мужі: в XI столітті фортеця вже існувала. Оглядова екскурсія.

Поселення в готель.

Пропонуємо факультативну програму “Берегово – край термалів і вина” (250 грн + вх.квиток у термали 150/70 грн). Короткий переїзд, і можемо відпочити в термальних купальнях “Жайворонок” – приємний відпочинок гарантовано! Закріпити його можна лише смачним закарпатським вином в дегустаційному залі Чизай – 10! вин і закуски.

Повернення в готель. 


День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м.Чоп. Можливість приєднатись туристам, що прибувають поїздом 13 (Київ-Солотвино) о 9:23.

Перетин кордону.

Пропонуємо знайомство з угорською кухнею. Ми завітаємо в гостинний винний погріб у Долині красунь (15/10€), де нас чекатиме дегустація знаменитих егерських вин, від сухого до солодкого, в тому числі спробуємо знаменитої егерської «Бичачої крові» – вина, що є культурною спадщиною ЮНЕСКО. І, звичайно ж, справжній угорський гуляш додасть сил та енергії!

Переїзд до готелю на території Австрії.


День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мюнхен.

Дорогою, при потребі, заїзд в аеропорт Мюнхена забрати авіатуристів.

Столиця Баварії – “Метрополія з лагідним серцем” – Мюнхен! Не лише білими ковбасками, пивом та BMW славиться Мюнхен, але й чудовою архітектурою, багатими музеями, відкритими людьми. Прогуляємось історичним центром – Ізартор, Марієнплац, Нова Ратуша, Фрауенкірхе, Одеонсплац, Резиденція, Національний театр, Максиміліанштрассе, Хофбройхаус. Оглядова екскурсія.

Вільний час.

Пропонуємо відвідати виставковий центр та музей BMW (15€). Музей буде цікавим не лише любителям автомобілів та мотоциклів. Вся історія компанії BMW, всі моделі вживу. А в виставкому центрі – всі новинки!

Запрошуємо у «Мюнхенську резиденцію» (15€ + вх. квиток) роду Віттельсбахів, яка була і залишається одним з найбільш значних і грандіозних палацових ансамблів світу і вважається головною визначною пам’яткою Мюнхена. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочистих прийомів. Всього ж у Резиденції 112 залів, серед яких особливої уваги заслуговує зала Антикваріум.

Поселення в готель.


День 4

Сніданок. Вільний час у Мюнхені.

Пропонуємо факультатив “Спадок Казкового Короля: замки Ліндергоф та Нойшванштайн” (35/30€ + вх.квитки). Ліндергоф – найменший і найзатишніший з трьох замків, побудованих королем Баварії Людвігом ІІ, розміщений у Липовій долині посеред лісу, оточений чарівним парком із фонтанами та липовими алеями. Нойшванштайн – найвідоміший замок, що височить на скелі в передгір’ї Альп. Усі замки короля Людвіга відображають його бачення німецьких романтичних саг про лицарів та прекрасних дам, описаних в операх Вагнера. Багатство, розкіш, краса інтер’єрів та неймовірні краєвиди!

Повернення в Мюнхен.


День 5

Сніданок. Вільний час у Мюнхені.

Пропонуємо факультатив “Зальцбург – ідеальна симфонія” (35/25€). Чарівне астрійське місто в передгір’ї Альп, відоме на весь світ, як місто Моцарта, місто музичних фестивалів та виставок, місто прекрасної архітектури та дивовижних пейзажів, “Рим півночі”, “Маленька Флоренція”… Оглядова екскурсія.

Вільний час.

Пропонуємо завітати в райський куток австрійських озер та містечок – “Озерний край Зальцкаммергут” (30/20€). Надзвичайна краса кришталево чистих гірських озер, затишні колоритні містечка Санкт Гільген, Санкт Вольфганг, Гальштат… спокій, розміреність і насолода життям!

Повернення в Мюнхен.


День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Праги.

Оглядова екскурсія “Старе Місто”. Неймовірна, Магічна, Злата, Містична, Рим Середньовіччя! Це все про неї! Прага! Одне з найкрасивіших міст світу! Місто, куди хочеться повертатись! На Вас чекають Порохові ворота, Староміська площа та Вацлавак, Карлів міст!

Празький Град (10 €). Ви побачите знаменитий Страговський монастир, відвідаєте грандіозний кафедральний собор Святого Віта, двір Президентського палацу, заглянете на Золоту вуличку, помилуєтеся Празькою Венецією. І звичайно ж, Карлів міст з його чудовими скульптурами! Тут варто зупинитись, щоб загадати найсокровенніше бажання, яке обов’язково здійсниться.

Кораблик по Влтаві (25/20 €). Втомились ходити – відпочиньте на затишному кораблику, де на Вас чекатиме Бехеровка для апетиту та шведський стіл смачної чеської кухні. Насолодіться видами Праги, які найкраще розглядати саме з палуби корабля, що неспішно йде хвилями Влтави. Звичайно ж, у супроводі екскурсовода та його розповіді про Прагу.

Легенди Праги (10 €). Відійдемо від голосних вулиць і площ, побачимо Прагу трішки іншою – містичною, казковою. Як таємничий очевидець, Прага нашепоче Вам найцікавіші легенди й оповідки Середньовіччя.

Нічний переїзд до Львова.


День 7

Прибуття до Львова орієнтовно 13:00


Вартість туру: Дороcлі – 229€, діти до 12 років – 219€.

Доплата за одномісний номер: 85€


Вартість туру включає:

 • оглядові екскурсії по Празі, Мюнхену, Мукачево
 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелі категорії 3* зі сніданками
 • супровід керівника групи
 • групове медичне страхування

Додатково оплачуються:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки (якщо інше не вказано в програмі)
 • особисті витрати
 • проїзд в громадському транспорті
 • орієнтована сумарна вартість вхідних квитків у замки Ліндергоф і Нойшванштайн – 22/19€

Просимо звернути увагу!

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на територію об’єкта;
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми залежить від конкретної програми і визначається Керівником групи;
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Автобусне обслуговування і супровід Керівника групи у вільний час не передбачено;
 • Туроператор не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови та роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро;
 • Готелі за програмою можуть знаходитися в передмістях, заїзди в місто і повернення в готель здійснюється організовано всією групою, або, при бажанні туриста, ним особисто за його кошт і під його відповідальність;
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть;
 • Керівник групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру;
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
Нагору

Доступні дати відправлення

10.06.2019, 08.07.2019, 12.08.2019, 09.09.2019, 14.10.2019, 11.11.2019, 09.12.2019

На жаль, в даний момент немає доступних для бронювання місць

Україна

УкраїнаУкраїна   Загальна інформація Столиця: Київ Телефонний код: +380 Площа: 603 628 км² Валюта: Гривня Населення: 45 млн осіб Державний устрій: унітарний Форма державного правління: президентсько-парламентська республіка   Украї́на  — держава у Східній Європі та частково в Центральній Європі, у південно-західній частині Східноєвропейської рівнини. Площа становить 603 628 км². Найбільша за площею країна з тих, чия територія повністю лежить у Європі, друга на європейському континенті, якщо враховувати Росію. Межує з Білоруссю на півночі, Польщею, Словаччиною та Угорщиною — на заході, Румунією та Молдовою — на Читати далі

Угорщина

УгорщинаУгорщина Загальна інформація Столиця: Будапешт Валюта: Угорський форинт Населення: 9,845 млн осіб (2015) Офіційна мова: Угорська мова Телефонний код: +36 Державний устрій: унітарна держава, парламентська республіка. Уго́рщина (угор. Magyarország [ˈmɒɟɒrorsaːɡ] — «Мадя́рщина») — держава в Центральній Європі з населенням близько 10 мільйонів осіб. Столицею держави є місто Будапешт. Державна мова — угорська. Унітарна держава, парламентська республіка. Більшість вірян є католиками. Межує зі Словаччиною на півночі, Україною — на північному сході (спільний кордон 105 км), Румунією — на південному сході, Сербією та Хорватією — на півдні, Словенією — на південному заході і Австрією — на заході. З 1999 року Читати далі

Австрія

АвстріяАвстрія   Загальна інформація Столиця: Відень Населення: 8,747 млн осіб Валюта: Євро Площа: 83 879 км² Офіційні мови: Німецька мова. Телефонний код: +43   А́встрія, Респу́бліка А́встрія (нім. Republik Österreich) — держава в Центральній Європі. Населення — 8,747 млн осіб. Столиця і найбільше місто — Відень. Складається з 9 федеральних земель. Офіційна мова — німецька, регіональні Читати далі

Чехія

ЧехіяЧехія   Загальна інформація Че́хія, повна назва — Че́ська Респу́бліка, з 2016 року також використовується друга офіційна назва «Чехія». Столиця: Прага Площа: 78 866 км² Валюта: Чеська крона Населення: 10,55 млн осіб Телефонний код: +420   Че́хія (чеськ. Česko; лат. Tzechia), повна назва — Че́ська Респу́бліка (абревіатура ЧР, чеськ. Česká republika, абревіатура ČR), з 2016 року також використовується друга офіційна назва «Чехія» (англ. Czechia)— держава на території Європи, що межує на півночі і заході з Німеччиною, Читати далі

Німеччина

НімеччинаНімеччина   Загальна інформація Столиця: Берлін Населення: 81,8 млн осіб Валюта: Євро Площа: 357 376 км² Офіційна мова — німецька мова Телефонний код: +49   Німе́ччина (нім. Deutschland) — країна в Центральній Європі, демократична федеративна республіка. Офіційна назва — Федерати́вна Респу́бліка Німе́ччина (нім. Bundesrepublik Deutschland, МФА: [ˈbʊndəsʁepuˌbliːk ˈdɔʏtʃlant]. Скорочено — ФРН (BRD). Столиця і найбільше місто країни — Берлін. Країна з найбільшою кількістю населення і найбільшим рівнем економіки в Європейському союзі. Провідна політична сила на Європейському континенті, технологічний лідер в багатьох галузях. Після США, Німеччина є другим Читати далі

Відгуки про даний тур відсутні.

На шляху

 • Львів - Мукачево 230 км
 • Мукачево - Егер 260 км
 • Егер - транзитний готель орієнтовно 620 км
 • Транзитний готель - Мюнхен орієнтовно 210 км
 • Мюнхен - Зальцбург - 145 км
 • Мюнхен - Прага - 390 км
 • Прага - Львів - 860 км.