Загальна інформація

Чудова трійка: Амстердам, Брюссель, Париж (Авіа)

Тривалість: 10 днів
Маршрут:  Київ – Амстердам – Брюссель – Париж – Київ
Дати виїздів: 15.04.2019, 20.05.2019

Оглядові екскурсії в Амстердамі, Брюсселі, Парижі в ціні туру.

Можливість побачити  Заансе Сханс, Волендам, Делфт, Гаагу, Гент, Брюгге, Версаль, замки Луари, Нормандію


Програма туру


День 1

Виліт з Києва рейсом МАУ Київ-Брюссель 10:55-12:55.

Посадка в автобус. Переїзд з аеропорту Брюсселя в Амстердам.

І ось він – Амстердам. Вільний, веселий, неповторний! Місто архітектури та музеїв, каналів та місточків, велосипедів та катерів, кофешопів та червоних ліхтарів… та щирих усміхнених людей! Місто, в яке хочеться повертатись! Оглядова екскурсія.

І як же ж бути в Амстердамі, і не зайти в квартал Червоних Ліхтарів?! А ви знали, що він тут не один? Щоб довго не блукати (а в Амстердамі це легко!) і не пропустити найцікавішого, пропонуємо вечірню екскурсію “У світлі червоних ліхтарів” (15€).

Поселення в готель на території Нідерландів.


День 2

Сніданок. Вільний день в Амстердамі.

Пропонуємо завітати в Провінційну Голландію (30/20 €) – музей під відкритим небом Заансе Сханс, де час ніби зупинився кілька століть тому. Справжні робочі вітряки, майстерня кломпів – дерев’яного взуття, в якому досі ходять у провінції, сироварня справжньої голландської гауди – марки сиру. А потім заїдемо в колишнє селище рибалок, а тепер містечко на березі озера, що раніше було частиною моря, казковий Волендам. Прогуляємось маленькими вуличками та берегом озера, яке було частиною моря, і обов’язково спробуємо найсвіжішого малосольного оселедця чи копченого вугра.

Повернення в Амстердам. Вільний час.

Повернення в готель.


День 3

Сніданок.

З 21.03.19 по 19.05.19 – запрошуємо в Кейкенхоф (25 €) – казкове парково-квіткове королівство, яке розкинулося на площі в 32 га в регіоні тюльпанів.

Пропонуємо екскурсію “Перлини Голландії ” (30€) – міста Делфт та Гаага. Делфт – чудово збережене середньовічне містечко, спокійне, затишне і колоритне. Гаага – діловий, політичний, адміністративний центр Нідерландів, місто, де живе королівська родина. Пропонуємо побачити Нідерланди в мініатюрі – парк Мадуродам (вх.квиток). А також завітаємо до Схевенінга – курортного району Гааги на Північному морі. Повернення в Амстердам.


День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Брюссель.

Вечірня оглядова екскурсія по Брюсселю. Столиця Бельгійського королівства, Євросоюзу і просто чарівне місто покаже нам Атоміум і Королівський палац, Кафедеральний собор і численні пам’ятники, одну з найкрасивіших площ Європи – Гранд Пляс та, звичайно, фонтанчик Манекен Піс.

Вільний час в Брюсселі.

Поселення в готель.


День  5

Сніданок. Вільний день в Брюсселі.

Пропонуємо екскурсію в Гент і Брюгге (45 €). Колись Гент був одним з найбільших міст середньовічної Європи, зараз це один з прихованих скарбів Європи. Місто має свій унікальний характер: воно достатньо маленьке, щоб бути затишним, і при цьому достатньо велике, щоб залишатись живим та енергійним. Гент – унікальний архітектурний ансамбль, в центрі якого височить собор Святого Бавона 16 сторіччя з вишуканими розписами, вітражами та знаменитим шедевром Ван Ейка “Поклоніння агнцю”. Далі їдемо в Брюгге – чарівне середньовічне містечко, яке ніби застигло в 15 столітті. Його називають “сонним Брюгге”, і місто дійсно спить серед розкоші старовинних будівель, тихих каналів, горбатих містків та зелених набережних. Повернення в Брюссель.


День 6

Сніданок. Виселення з готелю.

Ми їдемо в Париж! Місто неймовірної архітектури та високого стилю, широких проспектів та просторих площ, багатої історії та сучасного блиску, музеїв і пам’ятників, соборів і театрів, моди та парфумів… Про Париж можна говорити годинами, але краще один раз побачити! Ратуша і Опера, о.Сіте і Нотр Дам, площі Конкорд і Вандомська, палац Інвалідів та Трокадеро! І, звичайно ж, Сена та Ейфелева вежа! Як писав Гемінгвей: «Свято, яке завжди з тобою!» Оглядова екскурсія.

Вільний час.

Рекомендуємо насолодитись видами Парижа з палуби екскурсійного кораблика (15€).

Час на самостійне відвідування Ейфелевої вежі.

Поселення в готель.

Ввечері запрошуємо в Мулен Руж (вх.квиток – 130€) – найвідоміше в світі кабаре! Яскраві костюми, розкішні танцівниці, французький канкан і справжнє шампанське! Повернення в готель самостійно.


День  7

Сніданок. Увага! Пересування в цей день громадським транспортом!

Пропонуємо відвідати Версаль (25€ + вх.квиток) – невеличке містечко поряд з Парижем, у якому стоїть чи не найвідоміший у світі палац – резиденція французького короля Людовіка ХІV! Розкіш Версальського палацу мало з чим можна порівняти. А які сади з неймовірними фонтанами! Екскурсія в інтер’єри палацу та парк. Повернення в Париж.

Пропонуємо екскурсію в Лувр (20€ + вх.квиток) – один з найбагатших музеїв світу. Це місце вражає колекцією шедеврів Леонарда да Вінчі, Тиціана, Рембрандта, Рафаеля та багатьох-багатьох інших геніїв мистецтва.

Запрошуємо на екскурсію «Латинський квартал» (15€). Пройдемо від прекрасного Люксембурзького саду і палацу, де зараз засідає Сенат, через колоритний Латинський квартал зі знаменитою Сорбонною на о.Сіте до грандіозного Нотр Дам де Парі!

Запрошуємо на вечірню екскурсію «Легендарний Монмартр» (15€). Немає більш богемного та атмосферного місця в Парижі, ніж Монмартр! Пагорб, коронований величним собором Сакре Кер, завжди був улюбленим місцем відпочинку і проживання паризької богеми. Ці місця пов’язані з великою кількістю акторів, художників, музикантів, які залишили помітний слід у французькій історії.

Вільний час.


День 8

Сніданок.

Пропонуємо завітати в Нормандію (50€). Дивовижний регіон, що межує з протокою Ла-Манш, красивий і казковий! Спочатку заїдемо в Руан – найбільше місто Нормандії, знамените величним собором та історією Жанни Д’Арк. Далі заїдемо в Онфлер – чудово збережене містечко, де матимемо змогу спробувати місцеві напої – сидр та кальвадос, а також поласувати морепродуктами. І обов’язково заїдемо до Ла-Маншу в найкращий курорт Нормандії – містечко Довіль.

Повернення в Париж.


День 9

Сніданок.

Пропонуємо подорож по Замках Луари (45 €+вх.квитки). Старовинні замки королів в серці Франції – мальовничій долині Луари. Три замки чекають на Вас – грандіозний Шамбор, затишний Амбуаз на скелі на містечком та чарівний Шенонсо прямо над річкою.

Повернення в Париж. Гала-вечеря на честь завершення туру. Переїзд в аеропорт Брюсселя.


День 10

Відліт в Київ рейсом МАУ 05:50-09:35


Вартість туру: Дороcлі – 679€, діти до 12 років – 629€.

Доплата за одномісний номер: 230€


Вартість туру включає:

 • переліт Київ – Брюссель – Київ
 • оглядові екскурсії в Амстердамі, Брюсселі, Парижі
 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелях категорії 3* зі сніданками
 • супровід керівника групи
 • групове медичне страхування

Додатково оплачуються:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки (якщо інше не вказано в програмі)
 • особисті витрати
 • проїзд в громадському транспорті
 • орієнтовні ціни вхідних квитків в Лувр – 17€, Версаль – 18€

Просимо звернути увагу!

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на територію об’єкта;
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми залежить від конкретної програми і визначається Керівником групи;
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Автобусне обслуговування і супровід Керівника групи у вільний час не передбачено;
 • Туроператор не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови та роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро;
 • Готелі за програмою можуть знаходитися в передмістях, заїзди в місто і повернення в готель здійснюється організовано всією групою, або, при бажанні туриста, ним особисто за його кошт і під його відповідальність;
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть;
 • Керівник групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
Нагору

Доступні дати відправлення

15.04.2019, 20.05.2019

На жаль, в даний момент немає доступних для бронювання місць

Франція

ФранціяФранція   Загальна інформація Столиця: Париж Площа: 643 801 км² Населення: 66,81 млн осіб (2015) Валюти: Євро Телефонний код: +33 Державний устрій: унітарний Форма державного правління: президентсько-парламентська республіка Фра́нція, офіційна назва Францу́зька Респу́бліка (фр. La France, République française) — держава на заході Європи, республіка, що межує на північному сході з Бельгією, Люксембургом і Німеччиною, на сході з Німеччиною, Швейцарією, південному-заході з Іспанією й Андоррою, на південному-сході з Італією та Монако на півдні омивається Середземним морем, на заході — Атлантичним океаном. Площа (разом з Корсикою) — Читати далі

Бельгія

БельгіяБельгія   Загальна інформація Столиця: Брюссель Населення: 11,29 млн осіб Валюта: Євро Площа:  32 547 км² Офіційні мови: Нідерландська мова, Французька мова, Німецька мова Телефонний код: +32 Девіз: Єдність дає силу   Бе́льгія (нід. België МФА: [ˈbɛlɣijə], фр. Belgique, МФА: [bɛl.ʒik] нім. Belgien), офіційна назва: Королі́вство Бе́льгія — держава у Західній Європі. Площа країни —  32 547 км² (139 місце у світі), населення — 11,29 млн осіб (відповідно до оцінки на 2015 рік). За густотою населення (367 ос. Читати далі

Нідерланди

НідерландиНідерланди   Загальна інформація Столиця: Амстердам Населення: 16,94 млн осіб (2015) Валюта: Євро Площа: 41 543 км² Офіційні мови: Нідерландська мова, Фризька мова, Пап’яменто Телефонний код: +31   Нідерла́нди (нід. Nederland МФА: [ˈneːdərˌlɑnt]), офіційно Королі́вство Нідерла́ндів (нід. Koninkrijk der Nederlanden) — країна на заході Європи на березі Північного моря. Складається з західноєвропейської території та Карибських островів Бонайре, Саба та Сінт-Естатіус, разом з островами Аруба, Кюрасао та Сінт-Мартен (які мають Читати далі

Відгуки про даний тур відсутні.

На шляху

 • аеропорт Брюсселя - Амстердам - 200 км
 • Амстердам - Брюссель - 210 км
 • Брюссель - Париж - 310 км
 • Париж - аеропорт Брюссель - 320 км