Загальна інформація

Чао, Bella Italia!

Тривалість: 9 днів. 1 нічний переїзд.
Маршрут: Львів – Мукачево – Трієст – Флоренція – Рим (2 ночі) – Ріміні – Сан-Марино* – Болонья – Венеція – Мішкольц – Львів
Дати виїздів: 02.03.2019, 06.04.2019, 27.04.2019, 18.05.2019, 15.06.2019

Мукачево, Флоренція, Рим, Болонья в ціні туру!

Можливість відвідати Долину Красунь, Сан-Марино, Ватикан, Венецію, купальні в Мішкольц-Тапольца

Можливість приєднатись в Чопі в другий день туру!


Програма туру


День 1

8:00 Виїзд зі Львова. Переїзд до Мукачево.

Мукачево – затишне місто над Латорицею, яке поєднує у собі середньовічну таємничість та різноманіття культур, екзотику та традиції. Тут збережений архітектурний спадок Австро-Угорщини та витає дух Габсбургів. Міська ратуша зі своїм сторічним годинником, каплиця Святого Йосипа XIV століття, білий палац князів Ракоці. У Мукачеві розташована одна з найдавніших українських фортець: замок “Паланок” (вх.квиток 40/20 грн). Середньовічні мури приховують безліч загадок і таємниць. Літописи не зберегли точної дати заснування замку “Паланок”. Єдине, що можуть сказати вчені мужі: в XI столітті фортеця вже існувала. Оглядова екскурсія.

Поселення в готель.

Пропонуємо факультативну програму “Берегово – край термалів і вина” (250 грн + вх.квиток у термали 150/70 грн). Короткий переїзд, і можемо відпочити в термальних купальнях “Жайворонок” – приємний відпочинок гарантовано! Закріпити його можна лише смачним закарпатським вином в дегустаційному залі Чизай – 10! вин і закуски.

Повернення в готель. 


День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м.Чоп. Можливість приєднатись туристам, що прибувають поїздом 13 (Київ-Солотвино) о 8:30.

Перетин кордону.

Пропонуємо знайомство з угорською кухнею. Ми завітаємо в гостинний винний погріб у Долині красунь (15/10€), де нас чекатиме дегустація знаменитих егерських вин, від сухого до солодкого, в тому числі спробуємо знаменитої егерської «Бичачої крові» – вина, що є культурною спадщиною ЮНЕСКО. І, звичайно ж, справжній угорський гуляш додасть сил та енергії!

Переїзд до готелю на території Словенії.


День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Італію.

Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію “Місто трьох культур – Трієст” + замок Мірамаре (20/10€+вх.квиток 8€). Трієст, мабуть, найбільш неіталійське місто Італії! За свою двотисячолітню історію Трієст був під владою Венеціанської республіки і Габсбургів, вільним імперським містом і найбільшим портом, німецьким та італійським. Місто в 10 км від Словенії (а словенці й досі вважають його своїм містом Трст), в 50 км від Хорватії. Італійське місто з австрійською атмосферою та словенськими коренями. Однією з набільших прикрас Трієста є замок Мірамаре. Замок в шотландському стилі в затишній бухті над Адріатикою з чудовим садом загальною площею 22 га. І який замок може бути без романтичної історії?!

Вільний час. Переїзд в готель в передмісті Флоренції.


День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Увага!!! Пересування громадським транспортом за власний кошт.

“Квітуча Флоренція”. Оглядова екскурсія по столиці Тоскани, по неймовірному місту, що є колискою сучасної італійської мови, місту надзвичайної архітектури, величних соборів Санта Кроче та Санта Марія дель Фйоре, річки Арно та моста Понте Веккіо, середньовічних веж та просторих площ…

Вільний час.

Пропонуємо відвідати Галерею Уффіци (20€ + вх.квиток) – одну з найбагатших в світі галерей мистецтва. Джотто, Боттічеллі, Леонардо да Вінчі, Рафаель, Джорджоне, Тіціан, Чімабуе, П’єро делла Франческа, Альбрехт Дюрер, Рубенс, Ван Дайк… Всіх і не перелічити!

Запрошуємо в Палац Пітті (20€ +вх.квиток). Найбільший музейний комплекс Флоренції! Галерея Палатіна – одна з найважливіших галерей Італії робіт XVI-XVII ст. – колекції, започаткованої Лоренцо Медичі. Філіппо Ліппі, Рафаель, Тіціан, Андреа дель Сарто, Караваджо, Рубенс, Ван Дайк…

Виїзд громадським транспортом до зустрічі з автобусом.

Переїзд в Рим. Поселення в готель.


День 5. Рим. Увага!!! Пересування по Риму громадським транспортом за власний кошт!

Сніданок. Оглядова екскурсія «Рим – вічне місто!» Ми пройдемо дорогами, які дихають історією! Площа Іспанії та фонтан Треві, Пантеон та площа Навона, площа Венеції та Колізей… Римом можна гуляти нескінченно!

Запрошуємо відвідати Ватикан (20€ + вх.квиток) – окрему державу – найменшу, найбагатшу, наймогутнішу! Багатющі музеї Ватикану відкриють Вам свої скарби, а від неймовірного Собору Святого Петра перехопить дух!

Вільний час. Повернення в готель.


День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Римі.

Пропонуємо відвідати факультатив “Столиця Імперії” (20€ + вх.квиток). Завітаємо в монументальний Колізей, пройдемося Імператорськими Форумами та піднімемось на Капітолійський пагорб – символи великої Римської імперії чекають Вас!

Переїзд на узбережжя Адріатичного моря в м.Ріміні. Час для шопінгу – дорогою заїдемо в італійський торговий центр. Поселення в готель в районі Ріміні.


День 7

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Ріміні.

Пропонуємо відвідати ще одну карликову державу – Найясніша республіку Сан-Марино (20/15€). Перлина Апеннінського півострова, держава на горі Титано – країна чудових замків та оригінальних будівель; маленька, але горда країна, багата на історію, культурні пам’ятки та чудові краєвиди, і, в той же час, величезний «Дьюті Фрі». Повернення в Ріміні.

Переїзд в Болонью. Запрошуємо на екскурсію по Болоньї. Болонья «червона», «вчена», «товстушка»… Як тільки не називали це місто! Вона дійсно червона – червона цегла, червоні дахи… Вона дійсно вчена – Болоньський університет – найстарший і найтитулованіший в Європі! Вона дійсно товстушка – болонська мортаделла та інші смакоти, мимо яких просто не пройдеш! Місто багате і дуже цікаве!

Вільний час. Переїзд в транзитний готель в районі Тревізо.


День 8

Сніданок. Виселення з готелю.

Сьогодні нас чекає «Венеція – королева Адріатики» (трансфер на катері 20/15€). Абсолютно унікальне, неповторне, дивовижне місто! Венецію неможливо описати, кожен знайде тут щось своє – багаті собори, романтичні канали і місточки, чудові палаццо, колоритні вулички. Оглядова екскурсія.

У вільний час пропонуємо:

Прогулянку на гондолах венеціанськими каналами (20€).

Палац Дожів (20€ + вх. квиток). Розкішний палац правителів Венеціанської республіки, над оздобленням якого працювали найвидатніші майстри часів Відродження – Тиціан, Веронезе, Тінторетто… Все для слави Венеціанської республіки!

Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу (35/30€) – основному проспекту Венеції, головній вулиці міста, де будували найбагатші та найкрасивіші палаци!

Нічний переїзд дорогами Італії, Словенії, Угорщини.


День 9

Зупинка на сніданок.

Дорогою заїдемо в купальні Мішкольц-Тапольца (15/10€). Купальні з мінеральною термальною водою розташовані в природній печері скелі Верходь. Чудова вода, басейни з різною температурою, світлові та водні ефекти забезпечать релакс та чудовий настрій.

Перетин кордону. При потребі заїзд в м.Чоп.

Прибуття до Львова близько 23:00.


Вартість туру: Дорослі – 329€, діти до 12 років – 319€.

Доплата за одномісний номер: 115€

 


Вартість туру включає:

 • оглядові екскурсії по Мукачево, Флоренції, Риму, Болоньї
 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелях категорії 3* зі сніданками
 • супровід керівника групи
 • групове медичне страхування

Додатково оплачуються:

 • використання аудіообладнання для оглядових екскурсій (2€ за екскурсію)
 • туристичний збір в готелях (якщо є)
 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки (якщо інше не вказано в програмі)
 • особисті витрати
 • проїзд в громадському транспорті
 • орієнтовна вартість квитків: Галерея Уффіци, Палац Пітті – 13/6,5€, Музеї Ватикану – 16/8€, Колізей+Форуми – 14/9,5€, Палац Дожів – 20/13€

При потребі відкриття візи додатково оплачуються:

 • консульський збір – 35  (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років)
 • послуги візового центру (ППВА) – 25 

Просимо звернути увагу!

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на територію об’єкта;
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми залежить від конкретної програми і визначається Керівником групи;
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Автобусне обслуговування і супровід Керівника групи у вільний час не передбачено;
 • Туроператор не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови та роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро;
 • Готелі за програмою можуть знаходитися в передмістях, заїзди в місто і повернення в готель здійснюється організовано всією групою, або, при бажанні туриста, ним особисто за його кошт і під його відповідальність;
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть;
 • Керівник групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру;
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
Нагору

Доступні дати відправлення

 02.03.2019, 06.04.2019, 27.04.2019, 18.05.2019, 15.06.2019

На жаль, в даний момент немає доступних для бронювання місць

Сан-Марино

Сан-МариноСан-Марино   Загальна інформація Столиця: Сан-Марино Населення: 33 203 осіб Валюта: Євро Площа: 61,2 км² Офіційна мова: Італійська мова Телефонний код: +378 Державний устрій: унітарна держава, республіканська форма правління.   Сан-Мари́но, офіційна назва Найсвітліша республіка Сан-Марино (італ. Serenissima Repubblica di San Marino), країна в центрі Італії; площа 61 км²; столиця — Сан-Марино; знаходиться на схилі гори Титано; глава держави й уряду: два капітан-регенти, що обираються на період 6 місяців; політична Читати далі

Україна

УкраїнаУкраїна   Загальна інформація Столиця: Київ Телефонний код: +380 Площа: 603 628 км² Валюта: Гривня Населення: 45 млн осіб Державний устрій: унітарний Форма державного правління: президентсько-парламентська республіка   Украї́на  — держава у Східній Європі та частково в Центральній Європі, у південно-західній частині Східноєвропейської рівнини. Площа становить 603 628 км². Найбільша за площею країна з тих, чия територія повністю лежить у Європі, друга на європейському континенті, якщо враховувати Росію. Межує з Білоруссю на півночі, Польщею, Словаччиною та Угорщиною — на заході, Румунією та Молдовою — на Читати далі

Ватикан

ВатиканВатикан   Загальна інформація Столиця: Ватикан Площа: 44 га Дата заснування: 11 лютого 1929 р. Населення країни: близько 1,0 тис. осіб Валюта: Євро Континент: Європа Офіційні мови: Італійська мова, Французька мова, Латинська мова, Німецька мова Ватика́н, або Святі́йший Престо́л, також Держа́ва-Мі́сто Ватика́н (лат. Status Civitatis Vaticanae, італ. Stato della Città del Vaticano) — резиденція Папи Римського, територія Святійшого Престолу (Престолу Святого Петра), центрального органу Католицької Церкви. Місто-держава. Найменша у світі незалежна держава, анклав посеред Риму в Італії. Для християн Читати далі

Угорщина

УгорщинаУгорщина Загальна інформація Столиця: Будапешт Валюта: Угорський форинт Населення: 9,845 млн осіб (2015) Офіційна мова: Угорська мова Телефонний код: +36 Державний устрій: унітарна держава, парламентська республіка. Уго́рщина (угор. Magyarország [ˈmɒɟɒrorsaːɡ] — «Мадя́рщина») — держава в Центральній Європі з населенням близько 10 мільйонів осіб. Столицею держави є місто Будапешт. Державна мова — угорська. Унітарна держава, парламентська республіка. Більшість вірян є католиками. Межує зі Словаччиною на півночі, Україною — на північному сході (спільний кордон 105 км), Румунією — на південному сході, Сербією та Хорватією — на півдні, Словенією — на південному заході і Австрією — на заході. З 1999 року Читати далі

Італія

ІталіяІталія   Загальна інформація Столиця: Рим Населення: 60,8 млн осіб Валюта: Євро Площа:  301 340 км² Телефонний код: +39   Іта́лія (італ. Italia), Італі́йська Респу́бліка (італ. Repubblica Italiana) — держава на півдні Європи, в Середземномор’ї. Займає Апеннінський півострів,  Паданську рівнину, південні схили Альп, острови Сицилія, Сардинія тощо. На суходолі Італія межує з Францією на північному заході, зі Швейцарією й Австрією на півночі та Словенією на північному сході. На території Італії розташовані також такі державні утворення: Сан-Марино, Ватикан, Суверенний Мальтійський орден. Рим, столиця Італії, Читати далі

Відгуки про даний тур відсутні.

На шляху

 • Львів - Мукачево 230 км
 • Мукачево - Егер 260 км
 • Егер - транзитний готель - орієнтовно 600 км
 • Транзитний готель - Трієст - орієнтовно 100 км
 • Трієст - Флоренція 400 км
 • Флоренція - Рим- 300 км
 • Рим - Ріміні - 350км
 • Ріміні - Сан-Марино 25 км
 • Ріміні - Болонья -120 км
 • Болонья - транзитний готель - орієнтовно 170 км
 • Транзитний готель - Венеція - орієнтовно 60 км
 • Венеція - Мішкольц-Тапольца - 900 км
 • Мішкольц-Тапольца - Львів - 470 км