Загальна інформація

Моя Баварія (Авіа)

Тривалість: 4 дні
Маршрут: Київ – Мюнхен (3 ночі) – Ліндергоф * — Нойшванштайн * — Нюрнберг/Бамберг* (Зальцбург/Зальцкаммергут *) — Київ
Дати виїздів: 22.08.2018

Екскурсія по Мюнхену в ціні туру! 

Можливість відвідати замки Ліндергоф і Нойшванштайн; Нюрнберг/Бамберг або Зальцбург


Програма туру


День 1.

Переліт Бориспіль-Мюнхен о 09:25. Прибуття о 11:00.

Трансфер до Мюнхена.

Столиця Баварії – “Метрополія з лагідним серцем” – Мюнхен! Не лише білими ковбасками, пивом та BMW славиться Мюнхен, але й чудовою архітектурою, багатими музеями, відкритими людьми. Прогуляємось історичним центром – Ізартор, Марієнплац, Нова Ратуша, Фрауенкірхе, Одеонсплац, Резиденція, Національний театр, Максиміліанштрассе, Хофбройхаус. Оглядова екскурсія.

Вільний час.

Пропонуємо відвідати виставковий центр та музей BMW (15€). Музей буде цікавим не лише любителям автомобілів та мотоциклів. Вся історія компанії BMW, всі моделі вживу. А у виставкому центрі – всі новинки!

Запрошуємо у «Мюнхенську резиденцію» (15€ + вх. Квиток) роду Віттельсбахів, яка була і залишається одним з найбільш значних і грандіозних палацових ансамблів світу, і вважається головною визначною пам’яткою Мюнхена. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочистих прийомів. Всього ж в Резиденції 112 залів, серед яких особливої уваги заслуговують зал Антикваріум.

Поселення в готель.


День 2.

Сніданок. Вільний час у Мюнхені.

Пропонуємо факультатив “Спадок Казкового Короля: замки Ліндергоф та Нойшванштайн” (40/35€ + вх.квитки). Ліндергоф – найменший і найзатишніший з трьох замків, побудованих королем Баварії Людвігом ІІ, розміщений в Липовій долині посеред лісу, оточений чарівним парком з фонтанами та липовими алеями. Нойшванштайн – найвідоміший замок, що височить на скелі в передгір’ї Альп. Усі замки короля Людвіга відображають його бачення німецьких романтичних саг про лицарів та прекрасних дам, описаних в операх Вагнера. Багатство, розкіш, краса інтер’єрів та неймовірні краєвиди!

Повернення в Мюнхен.


День 3.

Сніданок. Вільний час в Мюнхені.

Пропонуємо на вибір:

 • Пропонуємо завітати до Нюрнберга (35/25€)!

Нюрнберг – Скарбницю Франконії! Місто, що вразить середньовічним колоритом, готичною архітектурою, унікальною атмосферою! А ще це місто іграшок, червоного пива, нюрнберзьких ковбасок, дивовижних пряників! Міська ратуша, Імператорський замок, Ринкова площа, дім-музей Дюрера, готичні собори… Оглядова екскурсія.

Вільний час.

Пропонуємо скористатись можливістю заїхати в сусідній Бамберг – місто мовби з картинки! (25/20€). Чудово збережене місто, якому більше тисячі років, розкинулось на пагорбах над річкою Пегнітц і справді виглядає невеликою баварською казкою. Маленькі будиночки, Ратуша на воді, безліч мостів і місточків і, звичайно ж, неповторне бамберзьке пиво – “раухбір” – темне пиво з ароматом диму!

АБО

 • Пропонуємо факультатив “Зальцбург – ідеальна симфонія” (35/25€). 

Чарівне астрійське місто в передгір’ї Альп, відоме на весь світ, як місто Моцарта, місто музичних фестивалів та виставок, місто прекрасної архітектури та дивовижних пейзажів, “Рим півночі”, “Маленька Флоренція”… Оглядова екскурсія.

Вільний час.

Пропонуємо завітати в райський куток австрійських озер та містечок – “Озерний край Зальцкаммергут” (30/20€). Надзвичайна краса кришталево чистих гірських озер, затишні колоритні містечка Санкт Гільген, Санкт Вольфганг, Гальштат… спокій, розміреність і насолода життям!

Повернення в Мюнхен.


День 4.

Сніданок. Виселення з готелю.

Трансфер в аеропорт. Відліт до Києва о 11:50. Прибуття в Київ 15:10.

 


Вартість туру: Дороcлі – 199€, діти до 12 років – 179€.

Доплата за одномісний номер: 60€

 


Вартість туру включає:

 • оглядова екскурсія по Мюнхену
 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелі категорії 3* зі сніданками
 • супровід керівника групи
 • страхування

Додатково оплачуються:

 • авіапереліт Київ-Мюнхен-Київ (09:25-11:00 / 11:50-15:10) – орієнт. 260€
 • використання аудіообладнання для оглядових екскурсій (2€ за екскурсію)
 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки (якщо інше не вказано в програмі)
 • особисті витрати
 • проїзд в громадському транспорті

При потребі відкриття візи додатково оплачуються:

 • консульський збір – 35  (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років)
 • послуги візового центру (ППВА) – 25 

Просимо звернути увагу!

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на територію об’єкта;
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми залежить від конкретної програми і визначається Керівником групи;
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Автобусне обслуговування і супровід Керівника групи у вільний час не передбачено;
 • Туроператор не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови та роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро;
 • Готелі за програмою можуть знаходитися в передмістях, заїзди в місто і повернення в готель здійснюється організовано всією групою, або, при бажанні туриста, ним особисто за його кошт і під його відповідальність;
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть;
 • Керівник групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру;
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
Нагору

Доступні дати відправлення

22.08.2018

На жаль, в даний момент немає доступних для бронювання місць

Німеччина

НімеччинаНімеччина   Загальна інформація Столиця: Берлін Населення: 81,8 млн осіб Валюта: Євро Площа: 357 376 км² Офіційна мова — німецька мова Телефонний код: +49   Німе́ччина (нім. Deutschland) — країна в Центральній Європі, демократична федеративна республіка. Офіційна назва — Федерати́вна Респу́бліка Німе́ччина (нім. Bundesrepublik Deutschland, МФА: [ˈbʊndəsʁepuˌbliːk ˈdɔʏtʃlant]. Скорочено — ФРН (BRD). Столиця і найбільше місто країни — Берлін. Країна з найбільшою кількістю населення і найбільшим рівнем економіки в Європейському союзі. Провідна політична сила на Європейському континенті, технологічний лідер в багатьох галузях. Після США, Німеччина є другим Читати далі

Відгуки про даний тур відсутні.