Загальна інформація

Шарм досконалості: Франція+Німеччина

Тривалість: 10 днів. БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ
Маршрут: Львів – Краків – Нюрнберг – Трір – Люксембург – Париж (4 ночі) – Франкфурт – Прага – Велічка – Львів
Дати виїздів: 09.06.2019, 07.07.2019, 04.08.2019, 01.09.2019, 06.10.2019, 03.11.2019, 01.12.2019

Нюрнберг, Трір, Париж, Франкфурт-на-Майні, Прага в ціні туру!

Можливість відвідати Краків, Люксембург, Версаль, Замки Луари або Нормандію або Діснейленд, Соляні шахти Велічки


Програма туру


День 1

Ранковий виїзд зі Львова. Переїзд територією Польщі.

Пропонуємо екскурсію по Кракову (10€). Перлина Польщі, древня столиця могутньої держави, романтичне і затишне, місто, в яке закохуєшся з першого погляду. Місто, в якому ти майже свій! Екскурсія Королівським шляхом.

Ночівля в готелі на території Польщі


День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд до Німеччини.

Приїзд в Нюрнберг.

Запрошуємо в Нюрнберг – Скарбницю Франконії! Місто, що вразить середньовічним колоритом, готичною архітектурою, унікальною атмосферою! А ще це місто іграшок, червоного пива, нюрнберзьких ковбасок, дивовижних пряників! Міська ратуша, Імператорський замок, Ринкова площа, дім-музей Дюрера, готичні собори… Оглядова екскурсія.

Вільний час.

Переїзд до транзитного готелю на території Німеччини.


День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Трір.

Трір (Trier) – “Північний Рим”, об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО з 1986 року, вважається батьківщиною величезної кількості не лише римських пам’яток, а й архітектурних перлин більш пізнього періоду. Трір був заснований римлянами під назвою Огаста Треверорум в 15 році до н.е., перетворившись на велику столицю Західної Римської імперії до 3-го сторіччя нашої ери. Другий розквіт міста припав на 13 століття, коли його архієпископи отримали владу і права принців-виборців. Близькість міста до Люксембургу і до Франції відчувається в нетиповій для Німеччини атмосфері, у витонченій змішаній кухні, в мові. Ще один вагомий (точніше веселий) внесок в буденне життя Тріра вносять близько 18 тисяч студентів. Оглядова екскурсія.

Пропонуємо також завітати до “Великого князівства Люксембург” (10€). Одна з найменших, але, в той же час, найбагатших країн Європи! Прогуляємося затишною чарівною столицею князівства. Площа Конституції, собор Нотр Дам, площа Гійома, площа Парадів, палац Великих герцогів, скеля Ле-Бок, з якої нам відкриється чудова панорама на долину ріки Альзет…

Переїзд до готелю в приміській зоні Парижу.


День 4

Сніданок.

Париж! Місто неймовірної архітектури та високого стилю, широких проспектів та просторих площ, багатої історії та сучасного лоску, музеїв та пам’ятників, соборів та театрів, моди та парфумів… Про Париж можна говорити годинами, але краще один раз побачити! Ратуша і Опера, о.Сіте і Нотр-Дам, площі Конкорд і Вандомська, палац Інвалідів та Трокадеро! І, звичайно ж, Сена та Ейфелева вежа! Як писав Гемінгвей – «Свято, яке завжди з тобою!» Оглядова екскурсія.

Вільний час.

Рекомендуємо насолодитись Парижом з палуби екскурсійного кораблика (15/10€).

Пропонуємо екскурсію в Лувр (20€ + вх.квиток) – один з найбагатших музеїв світу. Леонардо да Вінчі, Тиціан, Рембрандт, Рафаель і багато-багато інших геніїв мистецтва.

Час на самостійне відвідування Ейфелевої вежі.

Поселення в готель.


День  5

Сніданок. В цей день пересування Парижем громадським транспортом.

Пропонуємо відвідати Версаль (20€ + вх.квиток) – невеличке містечко поряд з Парижем, у якому стоїть чи не найвідоміший у світі палац – резиденція французького короля Людовіка ХІV! Розкіш Версальського палацу мало з чим можна порівняти. А які сади з неймовірними фонтанами! Екскурсія в інтер’єри палацу та парк. Повернення в Париж.

Запрошуємо на вечірню екскурсію «Легендарний Монмартр» (15/10€). Немає більш богемного та атмосферного місця в Парижі, ніж Монмартр! Пагорб, коронований величним собором Сакре-Кер, завжди був улюбленим місцем відпочинку і проживання паризької богеми. Ці місця пов’язані з великою кількістю акторів, художників, музикантів, які залишили помітний слід у французькій історії.

Ввечері запрошуємо в Мулен Руж (вх.квиток – 130€) – найвідоміше в світі кабаре! Яскраві костюми, розкішні танцівниці, французький канкан і справжнє шампанське!


День  6

Сніданок. Пропонуємо на вибір:

 • Замки Луари (45/30€+вх.квитки). Старовинні замки королів в серці Франції – мальовничій долині Луари. Три замки чекають на Вас – грандіозний Шамбор, затишний Амбуаз на скелі на містечком та чарівний Шенонсо прямо над річкою.
 • Нормандія (60/40€). Дивовижний регіон, що межує з протокою Ла-Манш, красивий і казковий! Спочатку заїдемо в Руан – найбільше місто Нормандії,знамените величним собором та історією Жанни Д’Арк. Далі заїдемо в Онфлер – чудово збережене містечко, де матимемо змогу спробувати місцеві напої – сидр та кальвадос, а також поласувати морепродуктами. І обов’язково заїдемо до Ла-Маншу в найкращий курорт Нормандії – містечко Довіль.
 • Діснейленд (75€ – один парк). Знаменитий Діснейленд – світ казок, пригод і розваг! Мрія кожної дитини від 5 до 65 років! Герої Волта Діснея запросять Вас у чарівний світ кіно та анімації, з якого так не хочеться вертатись!

День  7

Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо на екскурсію «Латинський квартал» (15/10€). Пройдемо від прекрасного Люксембурзького саду і палацу, де зараз засідає Сенат, через колоритний Латинський квартал із знаменитою Сорбонною на о.Сіте до грандіозного Нотр-Дам-де-Парі!

Переїзд до готелю в Німеччині.


День  8

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія по Франкфурту-на-Майні.  Фінансовий центр Німеччини, місто, яке органічно поєднує вузькі вулички з фахверковими будинками та сучасні квартали з хмарочосами.

Переїзд до Праги. Поселення в готель.


День  9

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія “Старе Місто”. Неймовірна, Магічна, Злата, Містична, Рим Середньовіччя! Це все про неї! Прага! Одне з найкрасивіших міст світу! Місто, куди хочеться вертатись! Порохові ворота, Староміська площа та Вацлавак, Карлів міст!

Кораблик по Влтаві (25/20 €). Замучились ходити – відпочиньте на затишному кораблику, де Вас чекатиме Бехеровка для апетиту і шведський стіл смачною чеської кухні. Насолодіться видами Праги, яких Ви не побачите інакше, як з палуби корабля, що неспішно йде хвилями Влтави. Звичайно ж, в супроводі екскурсовода і його розповіді про Прагу.

Переїзд в готель Кракова.


День  10

Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо на екскурсію до Соляних Копалень Велічки (10€ + вх.квиток). Шахта, яка працювала більше 700 років, зараз внесена до Світової спадщини ЮНЕСКО. Захоплива екскурсія підземних тунелями і гротами, де представлена історія добування солі, а також вирізьблені з солі каплиці, скульптури і, навіть, величезна зала з церквою.

Виїзд до кордону.

Прибуття у Львів орієнтовно 23:00.

 


Вартість туру: Дороcлі – 429€, діти до 12 років – 399€.

Доплата за одномісний номер: 165€

 


Вартість туру включає:

 • оглядові екскурсії в Нюрнберзі, Трірі, Парижі, Франкфурті-на-Майні, Празі
 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелі категорії 3* зі сніданками
 • супровід керівника групи
 • групове медичне страхування

Додатково оплачуються:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки (якщо інше не вказано в програмі)
 • особисті витрати
 • проїзд в громадському транспорті
 • орієнтовні ціни на вхідні квитки в Лувр – 17€, Версаль – 18€, Замки Амбуаз і Шенонсо (сумарно) – 30/25€, Соляні Копальні Велічки – 20/17€

Просимо звернути увагу!

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на територію об’єкта;
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми залежить від конкретної програми і визначається Керівником групи;
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Автобусне обслуговування і супровід Керівника групи у вільний час не передбачено;
 • Туроператор не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови та роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро;
 • Готелі за програмою можуть знаходитися в передмістях, заїзди в місто і повернення в готель здійснюється організовано всією групою, або, при бажанні туриста, ним особисто за його кошт і під його відповідальність;
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть;
 • Керівник групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру;
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

Нагору

Доступні дати відправлення

09.06.2019, 07.07.2019, 04.08.2019, 01.09.2019, 06.10.2019, 03.11.2019, 01.12.2019

На жаль, в даний момент немає доступних для бронювання місць

Польща

ПольщаПольща Загальна інформація Столиця: Варшава Населення: 38 млн осіб Валюта: Польський Злотий Площа: 312 679 км² Офіційна  мова: Польська Телефонний код: +48 Польща (пол. Polska, офіційна назва — Республіка Польща (пол. Rzeczpospolita Polska Жечпосполіта Польска)) — держава в Центральній Європі. На півночі омивається Балтійським морем, на заході межує з Німеччиною, на південному заході з Чехією, на півдні зі Словаччиною, на південному сході з Україною, на сході з Білорусією, на Читати далі

Люксембург

ЛюксембургЛюксембург   Загальна інформація Столиця: Люксембург Населення: 569 676 осіб(2015) Валюта: Євро Площа: 2 586 км² Офіційні мови: Французька мова, Німецька мова, Люксембурзька мова Телефонний код: +352   Вели́ке Ге́рцогство Люксембу́рг (люксемб. Groussherzogtum Lëtzebuerg, фр. Grand-Duché de Luxembourg, нім.Großherzogtum Luxemburg)  — держава в Західній Європі. На півночі і заході межує з Бельгією, на сході — з Німеччиною, на півдні — із Францією. Площа країни 2 586 км². Назва походить від верхьонімецького «lucilinburch» — «мале Читати далі

Франція

ФранціяФранція   Загальна інформація Столиця: Париж Площа: 643 801 км² Населення: 66,81 млн осіб (2015) Валюти: Євро Телефонний код: +33 Державний устрій: унітарний Форма державного правління: президентсько-парламентська республіка Фра́нція, офіційна назва Францу́зька Респу́бліка (фр. La France, République française) — держава на заході Європи, республіка, що межує на північному сході з Бельгією, Люксембургом і Німеччиною, на сході з Німеччиною, Швейцарією, південному-заході з Іспанією й Андоррою, на південному-сході з Італією та Монако на півдні омивається Середземним морем, на заході — Атлантичним океаном. Площа (разом з Корсикою) — Читати далі

Чехія

ЧехіяЧехія   Загальна інформація Че́хія, повна назва — Че́ська Респу́бліка, з 2016 року також використовується друга офіційна назва «Чехія». Столиця: Прага Площа: 78 866 км² Валюта: Чеська крона Населення: 10,55 млн осіб Телефонний код: +420   Че́хія (чеськ. Česko; лат. Tzechia), повна назва — Че́ська Респу́бліка (абревіатура ЧР, чеськ. Česká republika, абревіатура ČR), з 2016 року також використовується друга офіційна назва «Чехія» (англ. Czechia)— держава на території Європи, що межує на півночі і заході з Німеччиною, Читати далі

Німеччина

НімеччинаНімеччина   Загальна інформація Столиця: Берлін Населення: 81,8 млн осіб Валюта: Євро Площа: 357 376 км² Офіційна мова — німецька мова Телефонний код: +49   Німе́ччина (нім. Deutschland) — країна в Центральній Європі, демократична федеративна республіка. Офіційна назва — Федерати́вна Респу́бліка Німе́ччина (нім. Bundesrepublik Deutschland, МФА: [ˈbʊndəsʁepuˌbliːk ˈdɔʏtʃlant]. Скорочено — ФРН (BRD). Столиця і найбільше місто країни — Берлін. Країна з найбільшою кількістю населення і найбільшим рівнем економіки в Європейському союзі. Провідна політична сила на Європейському континенті, технологічний лідер в багатьох галузях. Після США, Німеччина є другим Читати далі

Відгуки про даний тур відсутні.

На шляху

 • Львів - Краків - 325 км
 • Краків - транзитний готель - орієнтовно 330 км
 • Транзитний готель - Нюрнберг - орієнтовно 500 км
 • Нюрнберг - транзитний готель - орієнтовно 240 км
 • Транзитний готель - Трір - орієнтовно 180 км
 • Трір - Люксембург - 50 км
 • Париж - Франкфурт - 580 км
 • Франкфурт - Прага - 520 км
 • Прага - Краків - 530 км
 • Краків - Львів - 325 км