Загальна інформація

Яскравими містами: Париж+Амстердам

Тривалість: 9 днів. 1 нічний переїзд
Маршрут:  Львів – Берлін – Амстердам – Брюссель – Париж – Прага – Львів
Дати виїздів: 28.03, 25.04, 23.05, 20.06, 18.07, 15.08, 19.09, 17.10

Берлін, Амстердам, Брюссель, Париж, Прага в ціні туру.

Можливість побачити Вроцлав, Заансе Сханс, Волендам, Делфт, Гаагу, Версаль


Програма туру


День 1

Ранковий виїзд зі Львова. Переїзд територією Польщі.

Пропонуємо екскурсію по вечірньому Вроцлаву (10€). Місто на островах, місто мостів і каналів, «квітка Європи», місто тисячі гномів або, як кажуть у Польщі, “краснолюдків”, місто, що завжи приємно дивує неймовірними поєднаннями сучасного та традиційного :).

Ночівля в готелі на території Польщі


День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Німеччини

Берлін – столиця об’єднаної Німеччини, місто, де минуле тісно переплетене з майбутнім; місто суміші архітектурних стилів, які, тим не менш, гармонійно поєднуються; місто зелених парків, де себе чудово почувають дикі звірятка; місто мостів та музеїв. Берлін – це місто зі своєю неповторною атмосферою! Оглядова екскурсія.

Вільний час у Берліні.

Переїзд до транзитного готелю на території Німеччини.


День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Амстердаму.

І ось він – Амстердам. Вільний, веселий, неповторний! Місто архітектури та музеїв, каналів та місточків, велосипедів та катерів, кофешопів та червоних ліхтарів… та щирих усміхнених людей! Місто, в яке хочеться повертатись! Оглядова екскурсія.

Пропонуємо завітати в Провінційну Голландію (30/20 €) – музей під відкритим небом Заансе Сханс, де час ніби зупинився кілька століть тому. Справжні робочі вітряки, майстерня кломпів – дерев’яного взуття, в якому досі ходять у провінції, сироварня справжньої голландської гауди – марки сиру. А потім заїдемо в колишнє селище рибалок, а тепер містечко на березі озера, що раніше було частиною моря, казковий Волендам. Прогуляємось маленькими вуличками та берегом озера, яке було частиною моря, і обов’язково спробуємо найсвіжішого малосольного оселедця чи копченого вугра! Повернення в Амстердам. Вільний час.

І як же ж бути в Амстердамі, і не зайти в квартал Червоних Ліхтарів?! А ви знали, що він тут не один? Щоб довго не блукати (а в Амстердамі це легко!) і не упустити найцікавішого, пропонуємо вечірню екскурсію “У світлі червоних ліхтарів” (15€).

Поселення в готель.


День  4

Сніданок. Вільний час в Амстердамі.

Пропонуємо екскурсію “Перлини Голландії” (35/30€) – міста Делфт та Гаага. Делфт – чудово збережене середньовічне містечко, спокійне, затишне і колоритне. Гаага – діловий, політичний, адміністративний центр Нідерландів, місто, де живе королівська родина. А також завітаємо до Схевенінга – курортного району Гааги на Північному морі.

Повернення в Амстердам. Вільний час.

16:00 Виїзд до Брюсселя

Вечірня оглядова екскурсія по Брюсселю. Столиця Бельгійського королівства, Євросоюзу і просто чарівне місто покаже нам Атоміум і Королівський палац, Кафедеральний собор і численні пам’ятники, одну з найкрасивіших площ Європи – Гранд Пляс та, звичайно, фонтанчик Манекен Піс.

Поселення в готель.


День 5

Сніданок. Виселення з готелю.

Ми їдемо в Париж! Місто неймовірної архітектури та високого стилю, широких проспектів та просторих площ, багатої історії та сучасного блиску, музеїв і пам’ятників, соборів і театрів, моди та парфумів… Про Париж можна говорити годинами, але краще один раз побачити! Ратуша і Опера, о.Сіте і Нотр Дам, площі Конкорд і Вандомська, палац Інвалідів та Трокадеро! І, звичайно ж, Сена та Ейфелева вежа! Як писав Гемінгвей: «Свято, яке завжди з тобою!» Оглядова екскурсія.

Вільний час.

Пропонуємо екскурсію в Лувр (20€ + вх.квиток) – один з найбагатших музеїв світу. Це місце вражає колекцією шедеврів Леонарда да Вінчі, Тиціана, Рембрандта, Рафаеля та багатьох-багатьох інших геніїв мистецтва.

Запрошуємо на вечірню екскурсію «Легендарний Монмартр» (15/10€). Немає більш богемного та атмосферного місця в Парижі, ніж Монмартр! Пагорб, коронований величним собором Сакре Кер, завжди був улюбленим місцем відпочинку і проживання паризької богеми. Ці місця пов’язані з великою кількістю акторів, художників, музикантів, які залишили помітний слід у французькій історії.

Поселення в готель.


День  6

Сніданок. Увага! Пересування в цей день громадським транспортом!

Пропонуємо відвідати Версаль (25€ + вх.квиток) – невеличке містечко поряд з Парижем, у якому стоїть чи не найвідоміший у світі палац – резиденція французького короля Людовіка ХІV! Розкіш Версальського палацу мало з чим можна порівняти. А які сади з неймовірними фонтанами! Екскурсія в інтер’єри палацу та парк. Повернення в Париж.

Вільний час.

Рекомендуємо насолодитись видами Парижа з палуби екскурсійного кораблика (15/10€).

Час на самостійне відвідування Ейфелевої вежі.

Ввечері запрошуємо в Мулен Руж (вх.квиток – 130€) – найвідоміше в світі кабаре! Яскраві костюми, розкішні танцівниці, французький канкан і справжнє шампанське!


День 7.

Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо на екскурсію «Латинський квартал» (15/10€). Пройдемо від прекрасного Люксембурзького саду і палацу, де зараз засідає Сенат, через колоритний Латинський квартал зі знаменитою Сорбонною на о.Сіте до грандіозного Нотр Дам де Парі!

12:00 – виїзд з Парижа в транзитний готель у Німеччині .

Поселення.


День 8

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Праги.

Оглядова екскурсія “Старе Місто”. Неймовірна, Магічна, Злата, Містична, Рим Середньовіччя! Це все про неї! Прага! Одне з найкрасивіших міст світу! Місто, куди хочеться вертатись! На Вас чекають Порохові ворота, Староміська площа та Вацлавак, Карлів міст та Празька Венеція!

Кораблик (25/20є). Втомились ходити – відпочиньте на затишному кораблику, де на Вас чекатиме Бехеровка для апетиту та шведський стіл смачної чеської кухні. Насолодіться видами Праги, які найкраще розглядати саме з палуби корабля, що неспішно йде хвилями Влтави. Звичайно ж, у супроводі екскурсовода та його розповіді про Прагу.

Легенди Праги (10 Є). Відійдемо від голосних вулиць і площ, побачимо Прагу трішки іншою – містичною, казковою. Як таємничий очевидець, Прага нашепоче Вам найцікавіші легенди й оповідки Середньовіччя.

Нічний переїзд до Львова.


День 9

Прибуття до Львова орієнтовно о 13:00.

 


Вартість туру: Дороcлі – 359€, діти до 12 років – 339€.

Доплата за одномісний номер: 130€

 


Вартість туру включає:

 • оглядові екскурсії по Берліну, Амстердаму, Брюсселю, Парижу, Празі
 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелі категорії 3* зі сніданками
 • супровід керівника групи
 • групове медичне страхування

Додатково оплачуються:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки (якщо інше не вказано в програмі)
 • особисті витрати
 • проїзд в громадському транспорті
 • орієнтовні ціни вхідних квитків в Лувр – 17€, Версаль – 18€

При потребі відкриття візи додатково оплачуються:

 • консульський збір – 35 (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років)
 • послуги візового центру (ППВА) – 25 

Просимо звернути увагу!

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на територію об’єкта;
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми залежить від конкретної програми і визначається Керівником групи;
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Автобусне обслуговування і супровід Керівника групи у вільний час не передбачено;
 • Туроператор не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови та роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро;
 • Готелі за програмою можуть знаходитися в передмістях, заїзди в місто і повернення в готель здійснюється організовано всією групою, або, при бажанні туриста, ним особисто за його кошт і під його відповідальність;
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть;
 • Керівник групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру;
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
Нагору

Доступні дати відправлення

28.03, 25.04, 23.05, 20.06, 18.07, 15.08, 19.09, 17.10

На жаль, в даний момент немає доступних для бронювання місць

Польща

ПольщаПольща Загальна інформація Столиця: Варшава Населення: 38 млн осіб Валюта: Польський Злотий Площа: 312 679 км² Офіційна  мова: Польська Телефонний код: +48 Польща (пол. Polska, офіційна назва — Республіка Польща (пол. Rzeczpospolita Polska Жечпосполіта Польска)) — держава в Центральній Європі. На півночі омивається Балтійським морем, на заході межує з Німеччиною, на південному заході з Чехією, на півдні зі Словаччиною, на південному сході з Україною, на сході з Білорусією, на Читати далі

Франція

ФранціяФранція   Загальна інформація Столиця: Париж Площа: 643 801 км² Населення: 66,81 млн осіб (2015) Валюти: Євро Телефонний код: +33 Державний устрій: унітарний Форма державного правління: президентсько-парламентська республіка Фра́нція, офіційна назва Францу́зька Респу́бліка (фр. La France, République française) — держава на заході Європи, республіка, що межує на північному сході з Бельгією, Люксембургом і Німеччиною, на сході з Німеччиною, Швейцарією, південному-заході з Іспанією й Андоррою, на південному-сході з Італією та Монако на півдні омивається Середземним морем, на заході — Атлантичним океаном. Площа (разом з Корсикою) — Читати далі

Бельгія

БельгіяБельгія   Загальна інформація Столиця: Брюссель Населення: 11,29 млн осіб Валюта: Євро Площа:  32 547 км² Офіційні мови: Нідерландська мова, Французька мова, Німецька мова Телефонний код: +32 Девіз: Єдність дає силу   Бе́льгія (нід. België МФА: [ˈbɛlɣijə], фр. Belgique, МФА: [bɛl.ʒik] нім. Belgien), офіційна назва: Королі́вство Бе́льгія — держава у Західній Європі. Площа країни —  32 547 км² (139 місце у світі), населення — 11,29 млн осіб (відповідно до оцінки на 2015 рік). За густотою населення (367 ос. Читати далі

Нідерланди

НідерландиНідерланди   Загальна інформація Столиця: Амстердам Населення: 16,94 млн осіб (2015) Валюта: Євро Площа: 41 543 км² Офіційні мови: Нідерландська мова, Фризька мова, Пап’яменто Телефонний код: +31   Нідерла́нди (нід. Nederland МФА: [ˈneːdərˌlɑnt]), офіційно Королі́вство Нідерла́ндів (нід. Koninkrijk der Nederlanden) — країна на заході Європи на березі Північного моря. Складається з західноєвропейської території та Карибських островів Бонайре, Саба та Сінт-Естатіус, разом з островами Аруба, Кюрасао та Сінт-Мартен (які мають Читати далі

Чехія

ЧехіяЧехія   Загальна інформація Че́хія, повна назва — Че́ська Респу́бліка, з 2016 року також використовується друга офіційна назва «Чехія». Столиця: Прага Площа: 78 866 км² Валюта: Чеська крона Населення: 10,55 млн осіб Телефонний код: +420   Че́хія (чеськ. Česko; лат. Tzechia), повна назва — Че́ська Респу́бліка (абревіатура ЧР, чеськ. Česká republika, абревіатура ČR), з 2016 року також використовується друга офіційна назва «Чехія» (англ. Czechia)— держава на території Європи, що межує на півночі і заході з Німеччиною, Читати далі

Німеччина

НімеччинаНімеччина   Загальна інформація Столиця: Берлін Населення: 81,8 млн осіб Валюта: Євро Площа: 357 376 км² Офіційна мова — німецька мова Телефонний код: +49   Німе́ччина (нім. Deutschland) — країна в Центральній Європі, демократична федеративна республіка. Офіційна назва — Федерати́вна Респу́бліка Німе́ччина (нім. Bundesrepublik Deutschland, МФА: [ˈbʊndəsʁepuˌbliːk ˈdɔʏtʃlant]. Скорочено — ФРН (BRD). Столиця і найбільше місто країни — Берлін. Країна з найбільшою кількістю населення і найбільшим рівнем економіки в Європейському союзі. Провідна політична сила на Європейському континенті, технологічний лідер в багатьох галузях. Після США, Німеччина є другим Читати далі

Відгуки про даний тур відсутні.

На шляху

 • Львів - Вроцлав- 600 км
 • Вроцлав - транзитний готель - 75 км
 • Транзитний готель - Берлін 275 км
 • Берлін - транзитний готель - 400 км
 • Транзитний готель - Амстердам - 260 км
 • Амстердам - Брюссель - 210 км
 • Брюссель - Париж - 310 км
 • Париж - транзитний готель - 760 км
 • транзитний готель - Прага - 300 км
 • Прага - Львів - 860 км