Загальна інформація

Зустрінемось в Парижі!

Тривалість: 7 днів. 2 нічних переїзди
Маршрут: Львів – Ланцут  – Прага – Париж – Діснейленд* – Дрезден – Краків* – Львів
Дати виїздів: 31.03, 21.04, 19.05, 16.06, 21.07, 18.08, 22.09, 20.10, 24.11

Оглядові екскурсії в Празі, Парижі, Дрездені в ціні туру! 

Можливість відвідати Ланцутський замок або Соляні Копальні Велічки, Версаль, Краків.


Програма туру


День 1.

Ранковий виїзд зі Львова. Перетин кордону. Переїзд територією Польщі.

Пропонуємо зупинитись в маленькому містечку Ланцут. Тут знаходиться один з найкрасивіших палаців Польщі – палац Потоцьких, який часто називають просто Ланцутський замок (15/12€). Чудові багаті інтер’єри, англійський парк та найбільша в Європі колекція старовинних карет! (В період з 01.02 по 30.11)

Або запрошуємо на екскурсію до Соляних Копалень Велічки (10€ + вх.квиток). Шахта, яка працювала більше 700 років, зараз внесена до Світової спадщини ЮНЕСКО. Захоплива екскурсія підземних тунелями і гротами, де представлена історія добування солі, а також вирізьблені з солі каплиці, скульптури і навіть величезна зала з церквою.

Переїзд в готель на території Чехії.


День 2.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Праги.

Оглядова екскурсія “Старе Місто”. Неймовірна, Магічна, Злата, Містична, Рим Середньовіччя! Це все про неї! Прага! Одне з найкрасивіших міст світу! Місто, куди хочеться вертатись! Порохові ворота, Староміська площа та Вацлавак, Карлів міст!

Празький Град (10 €). Ви побачите знаменитий Страговський монастир, відвідаєте грандіозний кафедральний собор Святого Віта, двір Президентського палацу, загляните на Золоту вуличку, помилуєтеся Празькою Венецією. І звичайно ж Карлів міст з його чудовими скульптурами! Тут Ви зупинитеся і загадаєте бажання, яке обов’язково збудеться.

Кораблик по Влтаві (25/20 €). Замучились ходити – відпочиньте на затишному кораблику, де Вас чекатиме Бехеровка для апетиту і шведський стіл смачною чеської кухні. Насолодіться видами Праги, яких Ви не побачите інакше, як з палуби корабля, що неспішно йде хвилями Влтави. Звичайно ж, в супроводі екскурсовода і його розповіді про Прагу.

Легенди Праги (10 €). Відійдемо від голосних вулиць і площ, побачимо Прагу трішки іншою – містичною, казковою. Прага розкаже Вам середньовічні історії та легенди устами їх таємничого очевидця.

Нічний переїзд в Париж.


День 3.

Прибуття в Париж орієнтовно 10:00.

Париж! Місто неймовірної архітектури та високого стилю, широких проспектів та просторих площ, багатої історії та сучасного лоску, музеїв та пам’ятників, соборів та театрів, моди та парфумів… Про Париж можна говорити годинами, але краще один раз побачити! Ратуша і Опера, о.Сіте і Нотр-Дам, площі Конкорд і Вандомська, палац Інвалідів та Трокадеро! І, звичайно ж, Сена та Ейфелева вежа! Як писав Гемінгвей – «Свято, яке завжди з тобою!» Оглядова екскурсія.

Вільний час.

Рекомендуємо насолодитись Парижом з палуби екскурсійного кораблика (15/10€).

Пропонуємо відвідати Версаль (25€ + вх. квитки) – невеличке містечко поряд з Парижем, у якому стоїть чи не найвідоміший у світі палац – резиденція французького короля Людовіка ХІV! Розкіш Версальського палацу мало з чим можна порівняти. А які сади з неймовірними фонтанами! Екскурсія в інтер’єри палацу та парк. Повернення в Париж.

Час на самостійне відвідування Ейфелевої вежі.

Поселення в готель.


День  4

Сніданок.

Запрошуємо на екскурсію «Латинський квартал» (15/10€). Пройдемо від прекрасного Люксембурзького саду і палацу, де зараз засідає Сенат, через колоритний Латинський квартал із знаменитою Сорбонною на о.Сіте до грандіозного Нотр-Дам-де-Парі!

Пропонуємо екскурсію в Лувр (20€ + вх. квитки) – один з найбагатших музеїв світу. Леонардо да Вінчі, Тиціан, Рембрандт, Рафаель і багато-багато інших геніїв мистецтва.

Запрошуємо на вечірню екскурсію «Легендарний Монмартр» (15/10€). Немає більш богемного та атмосферного місця в Парижі, ніж Монмартр! Пагорб, коронований величним собором Сакре-Кер, завжди був улюбленим місцем відпочинку і проживання паризької богеми. Ці місця пов’язані з великою кількістю акторів, художників, музикантів, які залишили помітний слід у французькій історії.

Ввечері запрошуємо в Мулен Руж (вх. квиток 130€) – найвідоміше в світі кабаре! Яскраві костюми, розкішні танцівниці, французький канкан і справжнє шампанське!


День 5.

Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд з Парижа в Діснейленд (75€ – один парк). Знаменитий Діснейленд – світ казок, пригод і розваг! Мрія кожної дитини від 5 до 65 років! Герої Волта Діснея запросять Вас у чарівний світ кіно та анімації, з якого так не хочеться вертатись!

Або вільний час в Парижі. З Парижа до Діснейленду добираємося самостійно електричкою RER, червона лінія, ~ 7,3 євро квиток в одну сторону. Керівник групи зустріне Вас в центрі Парижа і допоможе доїхати до Діснейленду.

Відправлення автобуса з Діснейленду до Німеччини о 19:00. Нічний переїзд в Дрезден.


День 6.

Оглядова екскурсія “Дрезден – Флоренція на Ельбі” – як фенікс, що повстав з попелу, місто німецького барокко обов’язково зачарує Вас красою та гостинністю! Театральна площа, Оперний театр, Цвінгер, Фрауенкірхе, тераса Брюля…

Знаменита Галерея Старих майстрів (10 € + вх. квиток) – одна з найбагатших картинних галерей світу – Рубенс, Тиціан, Дюрер, і, звичайно ж, «Сікстинська мадонна» Рафаеля…

Вільний час у Дрездені.

Переїзд в готель на території Польщі.


День 7.

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до України. Дорогою пропонуємо зробити зупинку на екскурсію в Кракові (10€). Перлина Польщі, древня столиця могутньої держави, романтичне і затишне, місто, в яке закохуєшся з першого погляду. Місто, в якому ти майже свій! Екскурсія Королівським шляхом.

Перетин кордону.

Прибуття до Львова орієнтовно 23:00.

 


Вартість туру: Дороcлі – 249€, діти до 12 років – 229€.

Доплата за одномісний номер: 100€


Вартість туру включає:

 • оглядові екскурсії по Празі, Дрездену, Парижу
 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелі категорії 3* зі сніданками
 • супровід керівника групи
 • групове медичне страхування

Додатково оплачуються:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки (якщо інше не вказано в програмі)
 • особисті витрати
 • проїзд в громадському транспорті
 • орієнтовні ціни на вхідні квитки в Лувр – 17€, Версаль – 18€, Дрезденську галерею старих майстрів – 10€, Соляні Копальні Вєлічки – 20/17€

При потребі відкриття візи додатково оплачуються:

 • консульський збір – 35 (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років)
 • послуги візового центру (ППВА) – 25 

Просимо звернути увагу!

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на територію об’єкта;
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми залежить від конкретної програми і визначається Керівником групи;
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Автобусне обслуговування і супровід Керівника групи у вільний час не передбачено;
 • Туроператор не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови та роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро;
 • Готелі за програмою можуть знаходитися в передмістях, заїзди в місто і повернення в готель здійснюється організовано всією групою, або, при бажанні туриста, ним особисто за його кошт і під його відповідальність;
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть;
 • Керівник групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру;
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
Нагору

Доступні дати відправлення

19.08.2018, 16.09.2018, 14.10.2018, 11.11.2018

На жаль, в даний момент немає доступних для бронювання місць

Польща

ПольщаПольща Загальна інформація Столиця: Варшава Населення: 38 млн осіб Валюта: Польський Злотий Площа: 312 679 км² Офіційна  мова: Польська Телефонний код: +48 Польща (пол. Polska, офіційна назва — Республіка Польща (пол. Rzeczpospolita Polska Жечпосполіта Польска)) — держава в Центральній Європі. На півночі омивається Балтійським морем, на заході межує з Німеччиною, на південному заході з Чехією, на півдні зі Словаччиною, на південному сході з Україною, на сході з Білорусією, на Читати далі

Франція

ФранціяФранція   Загальна інформація Столиця: Париж Площа: 643 801 км² Населення: 66,81 млн осіб (2015) Валюти: Євро Телефонний код: +33 Державний устрій: унітарний Форма державного правління: президентсько-парламентська республіка Фра́нція, офіційна назва Францу́зька Респу́бліка (фр. La France, République française) — держава на заході Європи, республіка, що межує на північному сході з Бельгією, Люксембургом і Німеччиною, на сході з Німеччиною, Швейцарією, південному-заході з Іспанією й Андоррою, на південному-сході з Італією та Монако на півдні омивається Середземним морем, на заході — Атлантичним океаном. Площа (разом з Корсикою) — Читати далі

Німеччина

НімеччинаНімеччина   Загальна інформація Столиця: Берлін Населення: 81,8 млн осіб Валюта: Євро Площа: 357 376 км² Офіційна мова — німецька мова Телефонний код: +49   Німе́ччина (нім. Deutschland) — країна в Центральній Європі, демократична федеративна республіка. Офіційна назва — Федерати́вна Респу́бліка Німе́ччина (нім. Bundesrepublik Deutschland, МФА: [ˈbʊndəsʁepuˌbliːk ˈdɔʏtʃlant]. Скорочено — ФРН (BRD). Столиця і найбільше місто країни — Берлін. Країна з найбільшою кількістю населення і найбільшим рівнем економіки в Європейському союзі. Провідна політична сила на Європейському континенті, технологічний лідер в багатьох галузях. Після США, Німеччина є другим Читати далі

Відгуки про даний тур відсутні.

На шляху

 • Львів - Ланцут - 150 км
 • Ланцут - транзитний готель в Чехії  - орієнтовно 510 км
 • Транзитний готель - Прага - орієнтовно 200 км
 • Прага - Париж - 1030 км
 • Париж - Дрезден - 1030 км
 • Дрезден - Краків - 520 км
 • Краків - Львів - 325 км