Від дверей до дверей

З 13.06.2019 ViG-Tour разом з європейським партнером компанією Pas-Trans s.r.o пропонує нову послугу подорожей в Європу – буквально “Від дверей до дверей”

Комфортними новенькими мінівенами Ford Tourneo Custom щочетверга виїжджаємо з Києва/Житомира/Рівного/Львова та Одеси/Умані/Вінниці/Хмельницького/Тернополя/Львова в Нідерланди та Бельгію, щосуботи – в зворотному напрямку.

Через невелику кількість пасажирів (до 6 осіб) наша поїздка є комфортною, дорога швидкою, а маршрут гнучким.

Дорогою до Нідерландів можемо заїхати за потрібною Вам адресою в такі німецькі міста, як Берлін, Потсдам, Гамбург, Бремен, Ганновер, Білефельд, Мюнстер, Дортмунд, Дюссельдорф. Далі в Нідерландах – Амстердам, Арнем, Гаага, Роттердам, Утрехт, Бреда… Та, практично, в будь-яке! 🙂

Дорогою до Бельгії можемо заїхати за потрібною Вам адресою у Дрезден, Лейпциг, Ерфурт, Кассель, Мюнхен, Нюрнберг, Вюрцбург, Франкфурт на Майні, Бонн, Штутгарт, Трір. Далі в Бельгії – Брюссель, Антверпен, Гент, Брюгге.

І це далеко не всі міста, куди ми можемо заїхати дорогою!

Ми не формуємо десятки різних цін. Все максимально просто:

  • Львів – Німеччина*85€, Львів – Нідерланди*/Бельгія*95€
  • З Києва/Житомира/Рівного або Одеси/Умані/Вінниці/Хмельницького/Тернополя  +10€.
  • Для дітей до 10 років – знижка 10€.
  • При замовленні переїзду в дві сторони знижка 10%
  • При замовленні 3 і більше місцьзнижка 5%.
  • Безкоштовний багаж до 25 кг.

*для Львова, Києва, Житомира, Рівного, Одеси, Умані, Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Берліна, Потсдама, Гамбурга, Бремена, Ганновера, Білефельда, Мюнстера, Дортмунда, Дюссельдорфа, Дрездена, Лейпцига, Ерфурта, Касселя, Мюнхена, Нюрнберга, Вюрцбурга, Франкфурта на Майні, Бонна, Штутгарта, Тріра, Амстердама, Арнема, Гааги, Роттердама, Утрехта, Бреди, Брюсселя, Антверпена, Гента, Брюгге. Вартість і умови перевезення в міста, не вказані в переліку, визначаються окремо під запит. 

Оплата в гривнях по комерційному курсу на день замовлення.

З питань доступності та замовлення місць звертайтесь за адресою [email protected]